Stránky příznivců restauračního zařízení Na Třemošné, Přemyslovská 35, Praha 3.

Klub Třemošná


   Novinky     Diskuze     Galerie     Obrázky     Vzkazy 

Co nového v klubu Třemošná

Aktuální | 1/2010 | 2/2009 | 1/2009 | 2/2008 | 1/2008 | 2/2007 | 1/2007 | 2/2006 | 1/2006 | 2/2005 | 1/2005

Práce nade vše (29.6.2005)

Kozel satanista

V důsledku pracovních vytížeností dnes vynecháváme plovárnu a scházíme se rovnou v klubu. Pivonožka nosí jako protržená vždycky...

Události večera

 • Dandův nový byteček (dívky, o adresu pište do vzkazů)
 • Čulisova návštěva pracovního úřadu dopadla na pětku
 • Skeloušova míchačka Julča se dostává do obrátek
 • co s načatým (prodlouženým) víkendem, asi na čundřík pojedem...

Plovárna vola (22.6.2005)

Účtenka 22.6.2005

Ač počasí je příliš nechutně roztažené, stejně vyrážíme na plovárnu. Venkovní bazén je dost zaplněn, takže se musíme vyhýbat dovádějícímu mládí - no alespoň je na co koukat. Protože Čulis má dnes jiné restaurační povinnosti, zůstáváme v místním podniku. Promiň klube.

Události večera

 • Mistři! 4. liga futsalu dobyta.
 • Danda smutní z ICQ absťáku
 • Skeloušova rekonstrukce - ceny stavebních materiálů jsou pěkně vypečené
 • domlouváme se na zítřejší Pink panther fest
 • filmové okénko - The Pacifier (pouze pro děti; ale scéna, kde potápěči doženou rychlý motorový člun, je opravdu povedená taškařice)

Opilíci (15.6.2005)

uctenka-15062005.gif

V ideálním plovacím počasí (zataženo a déšť) se po uplavaném kilometříku přesouváme do klubu. Pivonoška nám již bez předchozí žádosti sama rezervuje stůl a vřele nás vítá. Po čase přichází i Čulis, takže naše obvyklá čtveřice je kompletní.

Události večera

 • 4. liga futsalu - v neděli se rozhodne o 1. místě a vepřové kýtě (tedy o jejím sponzorovi)
 • zhodnocení víkendové akce - sukces!
 • hledání pracovního umístění pokročuje...
 • pomalu již vyletněné ženy nám způsobují "velké" problémy (jestli mi tedy rozumíte, mrky mrk)

Všude dobře, v klubu nejlépe (8.6.2005)

Eliška

Část klubařů po plování, část po kvalifikačním zápase na MS ve fotbalu; s mírným zpožděním se scházíme v klubu. Babča nás plísní za naši předchozí nepřítomnost, takže se jí snažíme udělat radost zvýšenou konzumací... Naši agenti dodali špionážní foto strýčka Dandy s malou Eliškou.

Události večera

 • 4. liga futsalu snad skončí happyendem
 • v rámci projektu "České hlavy" se snažíme najít lék na závislost na ICQ
 • plánujeme víkendové výjezdní soustředění se sudem a jeho přáteli
 • hledání práce je rachota
 • hledání bytu je rachota

Parchanti nevděční, přelétaví! (1.6.2005)

uctenka-01062005.gif

Dnes jsme ukecali dokonce i Dandu na plovárnu (Peťuli již ani nezkoušíme). Jelikož Čulise sklátila nemoc zlá, NEPŘESOUVÁME SE po plování DO KLUBU, ale zůstáváme v areálu plovárny Slávie a regenerujeme vydané kilojouly v restauraci Nad Ledem, která je situována nad zimním stadionem. Místní pivonoš nosí jako utržený ze řetězu, máme co dělat, abychom jeho tempu stačili...

Události večera

 • vítězství ve futsale visí na vlásku - hledáme viníka
 • strasti sklepních pronájmů - zatuchlina zatuchlá
 • debata o hledání pracovních míst střední generací
 • filmové okénko - Old Boy (možná nějaký Korejec chápe náplň tohoto filmu jako kvalitní, pro evropany ovšem těžko stravitelná kravina)

Strejda Danda (25.5.2005)

uctenka-25052005.gif

Dnes je příliš hezké počasí na plování, takže ho vynecháváme. Danda se stal strejdou, což náležitě oslavujeme mužným poplácáváním po ramenou. Babča je zaplaťpánbůh zpět, ovšem ani po lékařském ošetření se její kulhavka moc nezlepšila. Nicméně nosí jako ďas!

Události večera

 • Dandova nová sklepní místnůstka je zatuchlá!
 • předběžně domlouváme červnovou víkendovou akci se sudy a obžerstvením
 • potěšení fotbalového fanouška - FC Liverpool - AC Milán v TV
 • filmové okénko - Star Wars III (velmi slušné), Sin City (dobré snad pro pilné čtenáře původního komiksu, jinak blbost)

BARVY LÉTA aneb TŘI PÍČI jsou tu dvacet let (21.5.2005 - od Čulise)

Kovárna

Počasí nám až nadmíru přálo, což mělo za následek i tu skutečnost, že jsme ve fotbalovém mači utrpěli první výrazný debakl v tomto ročníku. Sice nepřijeli Had a Radek, ale nám se po tom očistci na hřišti a následně i ve sprše podařilo celkem bez problému ukecat Zdeňka, aby nás odvezl ke koupališti Džbán, kde se konal koncert na počest skupiny Tři Sestry a kulatého výročí (20 let) trvání tohoto uskupení. Tím jsme unikli asi dost nepříjemné cestě po Praze.

Místo konání jsme našli bez problémů a když jsme se dovalili, na pódiu se k vystoupení chystala Zvlášný Škola. Během několika minut jsme pronikli do areálu a zamířili si to k již dříve vyhlédnutému stánku s občerstvením. Bohužel výhodné posice byly již beznadějně obsazeny a tak jsme vzali zavděk ohrazením u hřiště na plážový volejbal. Usadili jsme se a zaposlouchali se do produkce Zvlášný Školy. Slunce pralo jako blázen a měl jsem opravdu vážné obavy, zda se dožiji zlatého hřebu večera. Z produkce ZŠ mi v hlavě utkvěl závěrečný textík na motivy písně z nějaké pohádky (?) - snad Princezna ze Mlejna..."Vím o jednom nádraží, kde je bufáč nádhernej, tam já znám jednu rajdu, roznáší desítky a má skvělý devítky, s většíma asi žádnou nenajdu...".

S druhým pivkem se na pódium dovalil Doktor P. P., jehož jsem poprvé zaznamenal v muzikálu Tři mušketýři, kde se docela výtečně zhostil role Plancheta. Ještě je mi o něm známo, že je drsný StandoGrossoBijec. Z vystoupení téhle partičky jsem měl opravdu dobrý pocit a byl jsem příjemně překvapen. Texty asi nic moc, ale o ně u týhle partičky moc nejde. Je to docela příjemný bigbítek, který docela můžu: Jedna zajímavost - doktůrek dlouho nevydržel ve svém sáčku a asi při druhém či třetím songu jej odložil. I tak je nutno ocenit, že dozpíval v kravatě.

Přísun byl opravdu kvalitní a u stánku se nečekalo nijak dlouho, jak je na podobných akcích zvykem. Určitě by se dalo lemcat i v rychlejším tempu, ale vražedné počasí nás nutilo k ostražitosti. To se již na pódium dovalili Éčka, na které jsem se těšil. Mám tyto chlapce punkáčské rád. Z jejich vystoupení jsem však nadšený nebyl. Dle mého měli nějak dokurvený zvuk gytár a nedostalo se na největší pecky typu Humusák atd. Přišlo mi, že hráli vcelku krátce.

Já a zřejmě i ostatní jsme omrkávali různé zjevy, které se na akci vyskytovali v hojném počtu, jakožto i různé ženy a dívky více či méně odhalené. To se však již na pódium dovalil majstéro Jardíno (Jaroslav Uhlíř). Zavtipkoval něco v tom smyslu, že obvykle hraje pro malé děti, nechť se ti opilci pod pódiem kapku zinfantilní, čehož nebylo třeba, protože převážná část už byla tak vylitá, že mu stěží rozuměla. Jarník rozjel svoji onemanshow a pro mne začala asi nejnudnější část odpoledne. Pianista měl však nečekaný úspěch a dočkal se i hromadného skandování davu - "Jáááárda Uhlíř". To ho zřejmě podnítilo k tomu, že několikrát přidával.

Pak nastala tak půl hodinky pauza, během níž jsme chtěli doplnit tekutiny. Bohužel to napadlo také ostatní a od této chvíle se celkem bezproblémový přísun kapku zasekl. Ještě se sice Peťuli a mně podařilo vcelku rychle piva získat, v obou dvou případech to však bylo zapříčiněno nedostatkem nových kelímků na stánkách.

Nakonec jsme se dočkali - na pódium dorazily Tři Sestry. Fanánek se vyloženě bavil. Hrály skoro všechny velký fláky typu Mexiko, Kovárna, Venda, Budapešt, Dederón a další, na které si teď nevzpomenu. Z hostů se dovalili Wohnouti i chlapíci z DB. Plexis jsem nezaznamenal, i když si myslím, že jsem hned po našem příchodu viděl SIDa - Petra Hoška. Z ex-členů Franta Sahula, Nikotin...

To už se nám akce pěkně rozjela, protože nedostatek piva vyhnal do akce opět Peťuli a ta otrávena dobou strávenou ve frontě usoudil, že je nutno vzít dvojitou porci. To ovšem byla voda na Pattyho mlejn (splávek). Než jsme jakžtakž do sebe naklopili první, Pattyho kelímkáče byli již prázdné!! Od této chvíle to už byl opět starý dobrý Patty. Sestry daly nádavkem pár fláků a zmizly někam kalit... My jsme pomalu dopíjeli a kvitovali tu skutečnost, že jsme se opět potkali s Ferdou Mravencem a Broukem Pytlíkem, které jsem spatřili předchozí dne v Kovárně.

Cesta k domovu proběhla náramně i díky Peťulově duchapřítomnosti. Ten neztratil pojem o čase a upozornil nás na odjezd poslední tramvaje - potažmo spoje, na který navazovalo poslední metro.

Zhodnocení:
Tahle akcička se prostě vydařila. Přísun byl relativně dobrý, i když značně nevyvážený. Do poloviny akce přímo suprový, pak se to nějak zaseklo. Takže jsme to občas museli proložit nějakýma dvojpívama. Mně udělalo určitě velikou radost, že to bylo veskrze bezkonfliktní, což je u takovýchto akcí neuvěřitelné. Je dost možný, že někde si nějací primitivové něco dokazovali, ale já jsem nic obdobného ve svém okolí nezaznamenal. Počasí doopravdy přálo, i když i kapku sprchlo, ale to spíš osvěžilo, než uškodilo. Výskyt magorů byl také nadmíru minimální. Víceméně šlo pouze o jednoho kusa, který jakoby vypadl z příručky o květinových dětech...

Co říci závěrem: jen více a houšť.

Další recenzi a fotografie najdete zde

Návštěva restauračky Na Staré kovárně v Braníku (20.5.2005 - od Čulise)

uctenka-20052005.gif

Restaurace je v Holešovicích v Kamenické ulici.

Ačkoliv o akci věděli všichni členové T-Clubu přímo či nepřímo (někteří značně nepřímo - poznámka Skelouš), již v brzkých pátečních hodinách se vykrystalizovala skupinka tří dobrovolníků, kteří se rozhodli strávit páteční odpoledne v restauraci, kterou doposud nenavštívili. Záminkou jim bylo zajištění slevněných vstupenek na vystoupení veskrze známé i poslouchané skupiny Tři sestry.

Sraz byl organizován pomocí nejmodernějších technologií - tj. internet potažmo IRC. Během dne bylo jasně definováno kdy jaký člen má zaujmout pozice na tramvajových zastávkách provázejících trasu tremweje č. 26. Jak ovšem bývá zvykem, velký mozek celé akce Patrasa kombinoval s různými variacemi příhodných přípojů tak dlouho, až překombinoval. Takže když se Čulis s předstihem vydal vstříc očekávané šestadváce, byl následně informován vystoupivší Peťulí, že Patty má zpoždění. Patrasa se přivalil následující tramvají. Celkem v poho jsme se dopravili až do zastávky Kamenické, ačkoliv Peťule celou cestu nespustil oči z digitálních hodin umístěných za kabinou řidiče, bo si štípl jízdenku za 8 kaček, která platí 15min, a již půli cesty bylo jasné, že tento časový interval nebude postačovat.

Hospu jsme našli díky našim schopnostem (tréningovaných i vrozených) bez větších potíží. Uvítali jsme, že před vchodem stála cisterna s chmelomokem, což značilo, že jsou připraveni na naši návštěvu. Nebáli jsme se vlka nic a zamířili dovnitř. Místo jsme našli celkem příhodné, zasedli a čekali, jak bude probíhat další dějů spád. Obsluha nás nenechala dlouho čekat a v celkem přijatelném čase před námi stály objednaná pivečka.

"Zkušenými" očky jsme omrkli lokál a začali si sdělovat dojmy. Byl jsem upozorněn na nedostatek náctiletých roštěněk. Byla to pravda. Pár různorodých párků se v restauraci nacházelo, ale celkem brzy vyklidili pozice. Já jsem pokukoval po výzdobě stěn. Čmáranic a rádobymouder tam bylo přehršel. Pár příspěvků jsem pročetl a mé hodnocení jest, že to byl shit. Pozornost si snad zaslouží mašina zavěšená mezi schody vedoucími do mezipatra.

Celkem v pohodě jsme si popíjeli svá pivečka a při nenuceném pozorování okolí jsme narazili na skutečnost, že venku před hospou si jakýsi típci zkouší kostýmy Brouka Pytlíka Ferdy Mravence. Exhibionista-amatér (BP) neodolal a přišel se předvést i do knajpy. Kapku nám to zvedlo náladu, neboť tato kreatura odpoutala zrak od našich neodolatelných tváří. Mezitím proběhla výměna osazenstva hospy a jen tak mimoděk jsme zaznamenali, že část z nově příchozích napadá na jednu či druhou nohu. Následně mé pohledy spočinuly na ženičkách a dívenkách, které tu a tam prošli lokálem. Když se krčmou pajdal asi třetí či čtvrtý případ kulháče, upozornil jsem na tuto skutečnost i mé společníky. Byl jsem potěšen, že zaznamenali i předchozí případy a každý další příchozí byl následně podroben zkoumavým pohledům našich očí. Během necelé hodinky jsme zjistili, že Kovárna jest místem pro fotbalové veterány či jinak handicapované občany. Je také dost možné, že někteří simulovali pajdání jen z toho důvodu, aby projevili svoji servilnost vůči Fanánkovi, který přišel o nožku před pár léty...

To se již přiblížila chvíle, kdy jsem začal pociťovat potřebu vyhledat místní záchodky. Jako veskrze inteligentní chlapík jsem se orientačně optal a vyrazil. Hajzly na mne nezapůsobily. Prostě normálka. Dvě mušle a mísa. Navíc to bylo do schodů, což si myslím néjni ideální stav. Konec konců umístění hajzlů vedle kuchyně musel povolit hodně "benevolentní" ouředník. Po návratu jsem ještě stačil vytřeštit oči na nějaký kunďátko s asi tři až čtyřkama kozama a celkem obstojným tetováním nad prdelí a náhle jsme celkem plynule přešli do střední fáze pobytu v knajpě.

Obsluha již stačila zaregistrovat, že Patty nepřišel pouze nasát atmosféru jejich putyky, což souviselo zejména s tím jevem, že Patty značně zrychlil koloběh pivovar - sud - pípa - půllitr - konzument. Zejména závěrečná část řetězce půllitr - konzument v Pattyho podání doznala pozoruhodného zrychlení oproti počátečnímu tempu. Ostatně ani já s Peťulí jsme moc nezaostávali. To obsluze nemohlo uniknout a začala nám věnovat větší pozornost.

Ostatní zážitky jsou již kapku zkreslené. Úměrně obsahu alkoholu v mém krvooběhu. Občas se před mýma očima mihly pěkné baby a na konci našeho stolu se usadila heterosexuální dvojice. Ve chvíli, kdy mladík odhalil špeky své dívky, jsem neunesl tento krutý pohled. Dívčina si to vyložila možná kapku nesprávně a tak jsem jí svým dalším výrazem vrátil zpět do reality. Ještě chvíli jsem se bavil jak ti dva spolu flirtují a mezitím se do hospy začal drát GANG rodiny Dlouhých a jejich přátel. Obsadili dva či tři stoly za mými zády. Patty zalitoval, že Michal již nechodí s JEHO idolem L. V. a začal to do sebe prát pod tlakem, anébrž nasadil své "obvyklé" tempo. To už obsluha pochopila úplně jasně, na koho se soustředit. Takže na nedostatek píva jsme si nemohli stěžovat. Kapku ještě nevykrejvala požadavek Peťulův na klasického melťáka, ale po lehké upomínce byla káva doručena. Já se mezitím napral nějakou dobrůtkou, neboť jsem usoudil, že příprava večeře je pro mne tento večer poněkud riskantnějším podnikem. Cestou z hajzlu jsem měl "ještě tu čest" prohodit pár slov se Šedivákem (Vladimír Dlouhý), který si domů valil vejslužku v podobě krabice naplněné zbytky z hodokvasu...

Zaplať PánBůh, že se této akce účastnil pan Peťulák, jinak nevím, nevím jak by to celé dopadlo.

tri-sestry-letak.jpg

Závěrečné hodnocení:

 • Žrádlo *****
 • Pivo **** (mohlo být o kapku vychlazenější)
 • Obsluha *** (obsluhovali pouze muži, alespoň dle vzhledu. Zpočátku nic moc i prostoje, potom kapku přetlak, při placení poznámka, že nemá čas, aby nás zkasíroval - hmm, hmm)
 • Atmosféra *** (uměle pěstovaný kult - choděj tam klasický opilci i rádobycelebrity, na figury z T-clubu nemaj)

PS: Lístky jsme nedostali.

Želva? Kapřík? Delfín? Tuleň! (18.5.2005)

uctenka-18052005.gif

Kvůli posedlosti některých členů plováním dorážíme do klubu se zpožděním. Diskuze se ale pěkně rozbíhá a již brzy se do sebe navážíme jako obvykle :-). Čulis využil nestřeženého okamžiku v náborovém středisku Vesmírných lidí a donesl nám propagační materiály - pilně studujeme, jak zítra s ránem "převibrujeme" do použitelnější střízlivé podoby...

Události večera

 • vysvětlujeme Dandovi, že zima a zataženo je ideální plovací počasí ve venkovním bazénu
 • tepání cizích nešvarů se nám nějak vymyká z rukou...
 • hodnotíme výkony našich hokejistů na mistrovství světa
 • filmové okénko - Paycheck (zbytečnost), After the Sunset (dle někoho blbost, pro jiné velmi dobrý film)
 • přínos propagaci klubu na stránkách České hospůdky

Sejdeme se na Třemošné (12.5.2005)

Sledujeme až do poslední chvíle

Vítězný zápas s USA oslavujeme na klubových židlích v obvyklé sestavě.
Čulis večerní program zpestřuje scénkami Bruna Ferrariho, na kterém byl v rámci kulturního vyžítí včera večer (konzumace zdarma :-).
Paty se Skeloušem byli včera na plovárně, leč magnetu restauračnímu se stejnak nevyhnuli (mimo klub!). Peťule na plovárnu nedorazil, ačkoliv vše navrhnul! Je to Fantom...
Opět došlo ke změně služebníků pivních trubek - jediná jistota klubu, Babča, kamsi zmizela! Doufáme, že se opět objeví. Babčóóó!

Události večera

 • plovací sezóna započata - týdením kilometříkem ku luznějšímu zjevu
 • radíme Dandovi se stěhováním
 • lutujeme bratov Slovákov na MS vo Viedni
 • filmové okénko - The hitchikers guide to the Galaxy - i když se s knihami dost rozchází, výsledný film není špatný
 • jsme předčasně vyhozeni z klubu!!! Personál to zdůvodňuje jakýmsi předáváním druhé směně, fuj!

Třemošná - semeniště filmových hvězd (5.5.2005)

Vin Dízl se mihl Třemošnou

Oslava květnového povstání českého lidu proběhla ve staré známé sestavě (slibotechna Peťule opět nedorazil!). Významné výročí ještě zvýznamnila známá filmová hvězda Vin Dízl, který se ovšem naším klubem pouze mihl, takže jeho momentka je poněkud rozmazaná. Po Kenu Rívsovi je to již druhá holywoodská star v našem klubu - inu klub Třemošná je v kurzu!

Události večera

 • zhodnocení Čarodějnic - finanční i morální
 • třemošňáci jdou na bowling - pěkný program na sobotu
 • Danda zkouší přepít srač průjem...
 • potěšení sportovního fanouška - hokejové MS v TV (ovšem jako diváci Haló, haló jsme poněkud rozladěni)
 • filmové okénko - jaké jsou novinky stříbrného plátna. Zhodnocení "The Life Aquatic" (kvalitka) a "Constantine" (hrůza).
 • závislosti na mnoho způsobů. Neboj se ukázat prstem!

Světla! Kamera! Jedeme! (27.4.2005)

Čulisův privátní lístek

Schůze opět ve známé sestavě. Pivonosná Babča nám kulhá stále více, opravdu jí velice litujeme. Ale jak zpívali Queen - "Beer must go on!". Do klubu se nám vloudila prodavačka pičifuků, ale zřejmě nemá zboží pro tak tvrdé chlapíky, jako jsme my, takže schlíple odchází...

Události večera

 • radíme Čulisovi, jak na ženy :-)
 • upřesňujeme detaily upálení čarodějnice
 • malé zamyšlení na téma Paty a nonstop
 • po krátkém boji s dálkovým ovladačem fotbal - potěšení sportovního fanouška
 • je vhodné jíst deset let staré pytlíkové polévky? Střeva říkají jasné NE!

Brněnský experiment (20.4.2005)

Takhle velký pivo vypiju!

Pinglice si nás již pamatuje velmi zřetelně a bude spíše potřeba její elán mírnit. Danda si pořídil nový telefónek s fotoaparátem, takže ho trochu testujeme - Paty předvádí, jak velké pivo umí vypít (viz foto vpravo).

Události večera

 • shrnutí výsledků Dandova "Brněnského výletu"...
 • Zuzanka skončila - krize pro některé z nás
 • různice na téma "Který mobilní telefon je nejlepší?"
 • plánujeme Čarodějnice - upálení vuřtů a uražení sudu
 • řešení problémů s Mirandou v nedohlednu

Tvrdě pracovat, tvrdě se bavit! (13.4.2005)

Kozel - pivo čajpijónů

Jako vždy jsme se sešli pokecat o práci, penězích a hlavně ženských, neb je jaro a hormony pracují. Potěšilo nás, že pivonoška si nás již zapamatovala (i když to zase taková výhoda být nemusí, jak jsme se přesvědčili například kdysi v dočasném klubu "Na křižovatce").

Události večera

 • zase potěšení sportovního fanouška: fotbal v TV
 • digitální fotoaparáty v telefonech a MP3 přehrávačích - zatím NE!
 • je samozapisování vypitých piv objektivní?
 • opět nám začalo Haló, haló. Hurá, hurá!
 • je Zuzana N. nejhezčí?
 • jet či nejet na čundr s Bílými psy?
 • schovává se Ken Reeves v Klubu Třemošná?

Schůze, schůze, schůze... (6.4.2005)

Minisosák

Opět spolu! V sestavě jako vždy (Čulis, Danda, Patrasa a Skelouš) se scházíme ve svém oblíbeném klubu. Nová roznášecí síla nás ještě nezná a stále na nás útočí svou otázkou: "Ještě?". Ale snad se po pár návštěvách naše vzájemná komunikace dostane na novou, lepší úroveň. (Hlavně bez této zbytečné otázky!)

Události večera

 • potěšení sportovního fanouška: hokej a fotbal v TV
 • digitální fotoaparáty v telefonech a MP3 přehrávačích - mají význam?
 • tříbí pivo paměť? Ne!
 • začala jarní část futsalové ligy. Otázka zní: Postoupit či nepostoupit?
 • na konci menší ekonomická rozepře

Čtvrteční schůze klubu (31.3.2005)

uctenka-16032005.gif

Tentokrát netradičně ve čtvrtek kvůli středeční mimoklubové aktivitě Patrasy jsme postupně dorazili na naše klubové židličky. Sestava je opět stejná: Čulis, Danda, Patrasa a Skelouš. Patrasa pro brzské ranní řidičské aktivity poněkud krotí svou lačnost.
Bohužel jsme se dozvěděli, že námi oblíbená Pavlína se s obsluhou v klubu rozloučila na dobro. Avšak bez rozloučení s námi! No, snad to nějak přepižijeme...

Události večera

 • zhodnocení Velikonočního výjezdního zasedání
 • politická situace nám dělá vrásky
 • uzrála již doba a naše peněženky na LCD panely?
 • Casablanca - počátek krásného přátelství!
 • kdo si zaslouží hokejový titul?

Opět schůze klubu (23.3.2005)

uctenka-16032005.gif

V tradiční sestavě Čulis, Danda, Patrasa a Skelouš jsme dnes opětovně zasedli na židle našeho klubu. Byli jsme nemile zaskočeni změnou personálu! Kde jsi, Pavlíno?! Doufejme, že změny jsou pouze dočasné, snad způsobené nemocí zlou, a že se brzy vše opět srovná do našich oblíbených vyjetých kolejí. Nicméně i přes rušivé změny jsme probrali důležitá témata...

Události večera

 • co s načatými Velikonocemi? 30 nebo 50? Oba!
 • nové bodovky nad vchodem - povznesení klubu?
 • ovládání počasí - sny či realita?
 • Čulisova recenze několika nových českých filmů
 • práce hyzdí - teorie prokázána!

Další schůze klubu (16.3.2005)

uctenka-16032005.gif

Večer jsme se opětovně sešli k diskuzi v našem klubu. Sestava byla, jak už to tak poslední dobou bývá, tradiční - Čulis, Danda, Patrasa a Skelouš. Na začátku byl Čulis jakýsi zádumčivý, což mohlo souviset s tím, že po prohrané sázce o naprostou hovadinu měl dnes platit celou útratu - to naopak nám ostatním náladu výrazně zvýšilo... Bohužel ani toto lákadlo takořka absolutní přitažlivosti nepřilákalo Peťuli, ale s tím na začátku počítali jenom opravdu největší optimisté!

Události večera

 • vykolejená tramvaj zabila dva lidi
 • Kladno na existencionální hraně
 • stále jsme nezískali důvěru Metronoše - nechce nám dát!
 • zamyšlení na téma moderních komunikačních prostředků
 • 20 minut před zavíračkou dostáváme ještě pivo! Babča to nepěkně komentuje ujetým metrem...

Jak to vzniklo (16.3.2005)

Dnes proběhla na IRC tato diskuze:

[13:47]<chulis> Hele přemýšlel jsem, že bych si mohl zřídit taky nějaký stránky, něco jako má Danda...
[13:48]<chulis> Škoda, že nemám žádnou modlu....
[13:48]<chulis> napadlo mně ............
[13:48]<chulis> třeba
[13:48]<chulis> Třemošná !
[13:48]<chulis> Jdete do toho někdo se mnou ?
[13:49]<Skelous> jo, já to udělám
[13:49]<Skelous> dodej texty a fotky...
[13:51]<Skelous> co třeba adresa tremosna.kvalitne.cz?
[13:52]<Skelous> mám jí zamluvit?
[13:53]<chulis> Taky by sme mohli udělat nějakej klip. Třeba, když Gejza tančí.
[13:53]<patrasa> Jako texty bych použil nějakou naší diskusi.
[13:57]<Skelous> ok, registruji stránky
[14:01]<Skelous> stránky registrovány, máme 50 MB volných
[14:02]<patrasa> že by jsme dneska domluvili nějaké fota na tablo?
[14:04]<Skelous> nojo, agitátor Mužík může vzít foťáka!
[14:06]<chulis> Jak je v sedum se světlem ? Rád bych, aby vývěsní štít byl dobře viditelný !
[14:06]<patrasa> No dneska bych to jenom domluvill s osazenstvem.
        (hrobař, Dvořák, bunďák, militarista, mlékařka, atd.)
[14:07]<chulis> Tohle až zjistí Danda !!! Nemohl by to vzít trochu jako provokaci ?
[14:07]<Skelous> :-)
[14:07]<Skelous> Skelouš dostal NÁPAD!
[14:08]<Skelous> mám totiž font pojmenovaný dle jeho oblíbené zpěvačky...
[14:08]<Skelous> a jdu tvořit logo...
[14:11]<patrasa> Tak se snaž, ať se Ti to podaří.

Aktuální | 1/2010 | 2/2009 | 1/2009 | 2/2008 | 1/2008 | 2/2007 | 1/2007 | 2/2006 | 1/2006 | 2/2005 | 1/2005

TOPlist